Menu > Domů

místo pro logo školky

Vítáme vás na webových stránkách Mateřské školy v Praze 5 - Smíchov, U Železničního mostu 2629, příspěvkové organizace

Aktuální a důležitá sdělení pro všechny rodiče naleznete v sekci AKTUÁLNĚ.

3822.jpg

Objekt mateřské školy je umístěn v oblasti Smíchova v ulici U Železničního mostu, která je spojkou mezi ulicemi Nádražní a Svornosti. Tato ulice tvoří hranice velké školní zahrady, kde uprostřed stojí budova mateřské školy. MŠ zde stoji od roku 1964, v roce 2014 byla nově zrekonstruovaná. Obměnou prošla také celá její zahrada. Část zahrady k ulici Nádražní již nepatří MŠ, nýbrž společnosti, která ji zakoupila od JRD, v plánu je výstavba obytné budovy.

Dostanete se k nám tramvají jedoucí směrem ke Smíchovskému nádraží, vystoupíte buď na stanici Na Knížecí nebo Plzeňka a jdete kolem plotu do ulice U Železničního mostu k vjezdové bráně, kde zazvoníte nebo projdete s čipem.