Menu > Akce měsíce > Duben 2024

JARNÍ VÝLET DO HORNICKÉHO MUZEA V PŘÍBRAMI

Kdy: 3.4.2024

Čas: 8:00 odjezd od MŠ

Kdo: červená a žlutá třída

Cena: 60,- Kč

Návštěva hornického muzea s programem pro děti s názvem "S havířem na šichtu". Program seznamuje děti s každodenností hornické činnosti na Příbramsku před 150 lety. Děti si v roli horníka projdou jeho trasu do práce. Součástí programu je jízda povrchovým důlním vláčkem.

S sebou baťůžek s pitím v uzavíratelné láhvi a malou dobrůtku. Svačinu budou mít děti ze školky.

Doprava autobusem je hrazena Unií rodičů.

Kdy: 5.4.2024

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Kdy: 10.4.2024

Čas: 9:00 - 11:30
14:30 - 17:00

Srdečně zveme všechny děti a rodiče na den otevřených dveří. Přijďte se podívat do naší školičky. Ukážeme Vám třídy, herny, umývárny, děti si pohrají a rodiče se dozvědí vše, co je o školce zajímá.

POHÁDKY OD ELIŠKY

Kdy: 11.4.2024

Čas: 9:15

Kdo: žlutá třída

Cena: 30,-Kč

Hlasité čtení vybraných dětských pohádkových knížek a hravých básniček. Nadaná herečka a začínající spisovatelka Lucie Hrochová má připravené interaktivní pohádkové příběhy a říkadla, jejichž čtení bude doprovázeno hudbou, zvukovými efekty a obrázky, díky nimž bude zážitek pro děti ještě poutavější.

Kdy: 12.4.2024

LÍHNEME VE ŠKOLCE

Kdy: 15. - 19.4.2024

Cena: hrazeno Unií rodičů

Vzdělávací program pro děti z mateřských škol, v rámci kterého budou pozorovat líhnutí kuřat přímo ve své třídě.

DIVADÉLKO VE ŠKOLCE - ČESKÝ ROK

Kdy: 18.4.2024

Čas: 9:30

Cena: 80,-Kč

Představení plné českých písniček a tradičních říkadel, kde se dozvíme, kdy se vynášela Morena, čím si Škaredá středa vysloužila své jméno a kde mají své kořeny české a moravské lidové zvyky a tradice. Hravou formou, které snadno všichni porozumí. Účinkují Eva Hrušková a Zdeněk Rohlíček.

Kdy: 19.4.2024

DOPOLEDNE S POLICIÍ ČR

Kdy: 23.4.2024

Čas: 9:30 na zahradě školy

Cena: zdarma

Děti se hravou formou seznámí s prací policie. Vyzkouší si policejní výstroj, prohlédnou si policejní vozový park, seznámí se s policejními technikami jako je stírání otisku prstů, zadržení pachatele a další...

JARNÍ VÝLET DO ZOOPARKU ZÁJEZD

Kdy: 25.4.2024

Čas: Příchod do MŠ nejpozději v 7.50 !!!
v 8:00 odjezd od MŠ, příjezd na oběd

Kdo: zelená a modrá třída

Cena: 120,- Kč

S sebou baťůžek s pitím uzavíratelné láhvi a malou dobrůtku. Svačinu budou mít děti ze školky.

Doprava autobusem je placena Unií rodičů.

Kdy: 26.4.2024

ČARODĚJNICKÉ DOPOLEDNE

Kdy: 29.4.2024

Čas: dopoledne ve třídách

Kdo: všechny třídy

Prosíme, aby děti přišly již ráno do školky v čarodějnickém kostýmu. Budeme tančit, zpívat, soutěžit, kouzlit a čarovat. Zároveň prosíme maminky o donesení malého občerstvení pro uspořádání čarodějnické hostiny.

ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE

Kdy: 29.4.2024

Čas: 16:30

Kdo: všechny děti a rodiče

Přijďte si užít čarodějnické odpoledne na zahradě školy. Připravené budou soutěže pro děti a rodiče a ohniště k opečení buřtů.
Nezapomeňte přijít včas. Dítě soutěží s rodiči, nevyzvednuté děti budou pouze stát u stánku s cenami.
Na opékání si přineste vidlici na opékání a dobroty, které si opečete.