Navigace > Poděkování

Školní rok 2023/2024

Děkujeme panu Kočímu za sponzorský dar (ovoce) do Mikulášských balíčků a na vánoční tvořivé dílny

Školní rok 2022/2023

Děkujeme rodičům Stellinky Chylíkové za sponzorský dar ve výši 5.000 Kč.

Školní rok 2021/2022

Děkujeme paní Kláře Filipové, která byla delší dobou předsedkyní spolku Unie rodičů MSZELMOST, za spolupráci s vedením MŠ a za vydatnou práci související s nákupy dárků a celkovým účetnictvím spolku.

Děkujeme rodičům Andrejky Perčinkové za zapůjčení předmětů na multikulturní výstavu a hlavně za upečení výborných pokrmů z Bulharska.

Děkujeme rodičům Danečka Candido za zapůjčení předmětů na multikulturní výstavu a hlavně za upečení výborných pokrmů z Itálie.

Děkujeme rodičům Michaela a Magdalénky Roško  a také Yaroslava Yanchii za zapůjčení předmětů a hlavně upečení výborných pokrmů z Ukrajiny.

Děkujeme rodičům Danečka Kopii za sponzorský dar 2.000 Kč a za dar - chytrou televizi do Žluté třídy.

Děkujeme rodičům Sofinky Drašarové za nákup pitíček a bonbónků do pytlíku od Mikuláše.

Děkujeme rodičům Dianky Burešové za sponzorský dar ve výši 2.000 Kč.

Děkujeme spolku Unii rodičů za nákup nové trampolíny a za úhradu rekonstrukce dřevěné herní sestavy se skluzavkou (zbylé finance z fondu UR od všech rodičů).

Děkujeme paní Filipové Kláře za vedení spolku Unie rodičů, za nákup drobných dárků k ocenění všech dětí po soutěžích.

Školní rok 2020/2021

Děkujeme rodičům Marečka Candido za těsto na pizzu do Červené třídy

Děkujeme rodičům sourozenců Burešových za sponzorský dar ve výši 2.000 Kč.

Školní rok 2019/2020

Děkujeme  spolku Unie rodičů  MSZELMOST ( všem rodičům ) za nákup koloběžek pro děti do MŠ a pořízení venkovního herního prvku - labyrint (zůstatek za školní rok)

Děkujeme rodičům Marka Jandy za sponzorský dar ve výši 5000,- Kč.

Děkujeme mamince Viktorie Šmerákové ze zelené třídy za ušití oblečků pro panenky a za výtvarný materiál pro děti.

Děkujeme rodičům Štěpánka Vokálka za sponzorský dar ve výši 8000.- Kč.

Školní rok 2018/2019

Děkujeme mnohokrát za velké množství dárků pro děti (taška, slamák, brýle...) rodičům od Emičky Froňkové.

Školní rok 2017/2018

Děkujeme rodičům Lilien Hanusové za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Jiřího a Aničky Svobodových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč.

Děkujeme paní Jaroslavě Peterové (maminka Mii Corbelli z modré třídy) za reflexní pásky pro děti do všech tříd a sponzorský dar 8 000,- Kč.

Děkujeme paní Gabriele Özel Volfové (maminka Petra a Pavla Özel ze zelené třídy) za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Vasyla Koločavyn za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Školní rok 2016/2017

Děkujeme paní MUDr. Olze Svobodové za odborné a profesionální školení PRVNÍ POMOCI pro všechny zaměstnance školy.

Děkujeme rodičům Otíka a Edíka Svobodníkových za sponzorský dar 3 000,- Kč.

Školní rok 2015/2016

Děkujeme MUDr. Olze Svobodové (maminka Aničky a Kačky Svobodových) za uskutečnění naučného programu pro děti "Seznámení dětí o první pomoci", program byl pro děti velice zajímavý a profesionálně zpracovaný.

Děkujeme rodičům Pavlínky Bílkové za poskytnutí většího množství nůžek pro děti.

Děkujeme rodičům Aničky a Kačky Svobodových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč na autobusou dopravu na výlety.

Děkujeme rodičům Jana Svobody za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme Miloslavu Frydrychovi za dodání reflexních vest pro děti ze žluté třídy.

Děkujeme rodičům Davida Vokřála za sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Tomáše Havlíčka za sponzorský dar ve výši 500,- Kč.

Děkujeme rodičům Alexe a Tonyho Phamových za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Viktorie Sačkové za sponzorský dar ve výši 3 000,- Kč.

Děkujeme rodičům Anny a Josefa Zmekových za sponzorský dar ve výši 5 000,- Kč.