Prosinec 2023

Kdy: 5.12.2023

Čas: 9:00

Kdo: všechny děti

Děti navštíví ve školce svatý Mikuláš se svou družinou, projdou školkou a všemi třídami a obdarují děti mikulášskou nadílkou. Financováno Unií rodičů.

ČERTÍ DEN

Kdy: 7.12.2023

Čas: dopoledne

Kdo: červená, žlutá a zelená třída

Prosíme, aby děti v tento den přišly v kostýmech čertů. Maminky prosíme o připravení drobného občerstvení pro pořádnou čertovskou hostinu. Čekají nás soutěže, tanec a možná i cesta k pekelné bráně.

VÁNOČNÍ TVOŘIVÉ DÍLNY

Kdy: 12.12.2023

Čas: 15:15 - 17:00

Kdo: všechny děti a jejich rodiče

Tvořivé dílny jsou akce školy pro děti a jejich rodiče, kdy si ve školce společně vyrobíte vánoční dekoraci, kterou si odnesete domů. Veškerý materiál bude pro Vás nachystaný a je financován Unií rodičů.

ZPÍVÁNÍ V DOMOVĚ PALATA

Kdy: 13.12.2023

Čas: 10:00 (odchod z MŠ v 9:15)

Kdo: žlutá třída

Děti ze žluté třídy navštíví Domov Palata, kde poskytují služby lidem se zrakovým postižením, kteří z důvodu ztráty soběstačnosti nemohou nebo nechtějí žít ve svých domovech.

Děti potěší klienty Domova Palata zpěvem písní a recitováním básní.

Prosíme o slavnostní vánoční oblečení.

POSEZENÍ U VÁNOČNÍHO STROMEČKU V MODRÉ TŘÍDĚ

Kdy: 13.12.2023

Kdo: modrá třída

Zveme Vás na vánoční posezení s vystoupením dětí. Přijďte se podívat, co se děti za čas strávený ve školce naučily a užít si s námi příjemné odpoledne.

PĚNKAVŮV DVŮR V TAKONÍNĚ - VÁNOČNÍ VÝLET

Kdy: 14.12.2023

Čas: odjezd z MŠ v 7:45

Kdo: všechny děti

Cena: 160,- Kč

Vánoční výlet pro celou školku. Děti se mohou těšit na velkou čertovskou vánoční pohádku, velkou vánoční výstavu, vyzkouší si stará česká řemesla, pohladí si zvířátka z živého Betlému, projdou si Luciferovo pekelné království a výstavu strašidel.

Svačinu budou mít děti připravenou ze školky. S sebou batoh s pitím v uzavíratelné láhvi a malou dobrůtku.

Doprava je hrazena Unií rodičů.

PLAVÁNÍ

Kdy: 15.12.2023

Čas: příchod do MŠ nejpozději v 7:50

Kdo: pouze přihlášené děti