Říjen 2023

Menu > Akce měsíce > Říjen 2023

NÁVŠTĚVA DIVADLA SPEJBLA A HURVÍNKA

Kdy: 4.10.2023

Čas: 10:00 (8:30 odchod z MŠ, svačina bude před odchodem)
NUTNÉ PŘIJÍT DO 8.00 NA SVAČINU. POJEDEME MHD.

Kdo: červená a žlutá třída

Cena: 150,- Kč

BESIP

Kdy: 11.10.2023

Čas: 9:00

Kdo: červená a žlutá třída

Cena: zdarma

Program pro děti o základních pravidlech bezpečnosti silničního provozu

LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ

Kdy: 19.10.2023

Čas: 8:30

Cena: 350,- Kč

Logopedická depistáž je určena pro děti od 4 let, které ještě nenavštěvují logopedickou péči. Toto vyšetření probíhá přímo v mateřské škole a rodiče obdrží vyjádření paní logopedky o případné nutnosti logopedické péče do svého mobilního telefonu.
Zájem o logopedickou depistáž nahlaste pedagogům ve třídě, kde zároveň podepíšete informovaný souhlas a uhradíte platbu.

KINO CINESTAR - FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ "MEZI ŽIVLY"

Kdy: 24.10.2023

Čas: odchod z MŠ v 8:45, začátek představení v 9:30

Kdo: žlutá třída

Cena: 140,- Kč

DÝŇOVÁNÍ

Kdy: 24.10.2023

Čas: 16:30

Kdo: pro všechny děti, rodiče, babičky, dědečky,...

Cena: materiál a vše potřebné bude financováno Unií rodičů

Unie rodičů a mateřská škola Vás srdečně zvou na dlabání dýní na zahradě školy. Přijďte strávit společné odpoledne a vydlabat si dýni. Jediné, co je potřeba si přinést je nožík, vše ostatní zajistí Unie rodičů.

PUNTÍKOVÝ DEN

Kdy: 25.10.2023

Čas: celý den

Kdo: všechny děti a pedagogové

Naše mateřská škola se přidává k podpoře pacientů s psoriáziou tím, že si na sebe v tento den vezmeme oblečení či doplňky s puntíky. Vezmeme se za ruce a uděláme velký lidský puntík.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - OMEZENÝ PROVOZ

Kdy: 26.10.2023

V aplikaci Twigsee bude vytvořena anketa pro nahlášení docházky dítěte v tento den.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY - OMEZENÝ PROVOZ

Kdy: 27.10.2023

DIVADÉLKO VE ŠKOLCE - PRINCEZNA Z OBRÁZKU

Kdy: 30.10.2023

Čas: 9:30

Kdo: všechny třídy

Cena: 70,- Kč

BAREVNÝ DEN - ORANŽOVO - ŽLUTÝ

Kdy: 30.10.2023

Čas: dopoledne ve třídě

Kdo: žlutá třída

Prosíme, aby děti tento den přišly do školky v barvách dýní, tedy v oranžovo žlutém oblečení. Budeme si povídat o podzimu a o svátcích a tradicích s ním spojených. Povíme si také o americkém svátku Halloween, který se ve velkém začíná objevovat všude kolem nás i v České republice.

DÝŇOVÉ SLAVNOSTI

Kdy: 31.10.2023

Čas: dopoledne

Kdo: červená třída

Prosíme, aby děti v tento den přišly převlečené v kostýmu. Budeme soutěžit, tančit, uděláme si hostinu a vydáme se po stopách kouzelné dýně. Prosíme maminky, aby na tento den připravily dětem drobné občerstvení. Také prosíme o přinesení dýní k výzdobě třídy. Více info bude vyvěšeno na dveřích do šatny.